EN HIZLI, EN GÜÇLÜ

Yalkır Cad. No:11A
Karesi - Balıkesir

Teklif Talep Formu - (Trafik Sigortası)

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası (Trafik) için 16 farklı firmadan en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Teklif Talep Formu - (Kasko)

Aracınız için ihtiyacınıza uygun çözümler, 16 farklı şirketten karşılaştırmalı olarak bir telefon uzağınızda, tek yapmanız gereken aşağıdaki bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurmak.

Teklif Talep Formu - (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, özel sağlık kurumlarında, SGK ile anlaşmalı kurumlarda, SGK ile anlaşmalı branşlarda ve SGK ile anlaşmalı doktorlar tarafından, Genel Sağlık Sigortası kapsamında alınan sağlık hizmetleri için, sigortalılardan alınacak ilave ücretleri karşılayan yepyeni bir sağlık sigortası. Aile bireyleriniz ve kendiniz için yararlanabileceğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için tek yapmanız gereken aşağıdaki bilgi formunu doldurmanız, karşılaştırmalı tekliflerinizi biz hazırlayalım, siz sağlığınıza bakın!

Teklif Talep Formu - (DASK)

Zorunlu Deprem Sigortası; depremin ve deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının, sigortalı binalarda doğrudan neden olacağı maddi zararlara karşı, poliçede belirtilmiş limitler dahilinde, güvence sağlar. Aşağıda bulunan bilgiler dahilinde hazırlanan bu sigortada prim devlet tarafından belirlenir, acenteden ya da sigorta şirketinden kaynaklanan fiyat farkı oluşmaz, 25 yıldır sektörde fark yaratan Karahallılar Sigorta'ya DASK sigortalarınızda da güvenebilirsiniz.

Teklif Talep Formu - (Konut Sigortası)

Ev sahibi ya da kiracı olmanız farketmez, bir çok farklı çözümümüz ile eviniz ve eşyalarınız teminat altında, size uygun çözümlerimiz için lütfen aşağıdaki bilgi formunu doldurunuz. Günde 1 TL'den başlayan fiyatlar ile evinizi güvence altına alınız.

Teklif Talep Formu - (Seyahat Sağlık Sigortası)

Seyahat Sağlık Sigortası sadece vize başvurularında ya da gümrüklerde kullanılan bir sigorta değildir! Seyahat Sağlık Sigortası, seyahatiniz sırasında ani bir hastalıkla karşı karşıya kalırsanız, tedavi görebileceğiniz en yakın sağlık kuruluşuna yönlendiriyor ve masraflarınızı karşılıyor. Tedavinizin bitiminde evinize naklinizi sağlıyor. Ayrıca seyahat sırasında vefat eden sigortalımızın nakil işlemlerini de gerçekleştiriyor. İsterseniz kişisel sorumluluklarınız, bagaj kayıplarınız, kaza sonucu vefat ve sürekli sakatlık ile kapkaç teminatlarını da poliçenize ekleyebilirsiniz. Seyahat Sağlık Sigortası ile seyahatiniz sırasında keyfinizi kaçırabilecek her türlü risk ortadan kalkıyor. Size de seyahatinizin tadını çıkarmak kalıyor... Lütfen aşağıdaki bilgi formunu doldurun ve siz tatilinizin keyfini çıkarın.

Teklif Talep Formu - (Ferdi Kaza Sigortası)

Ferdi Kaza Sigortası iradeniz dışında karşılaşacağınız kazalar sonucu uğrayabileceğiniz zararlara karşı maddi teminat güvencesi sunan bir hizmettir. Şirketler bir çok farklı konuda teminat vermektedir, size uygun çözümü sunmamız için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

EN HIZLI, EN GÜÇLÜ

Bize Ulaşın